MÖBLER / Bord / Klaffbord 14733225
nr 1473 3225
Klaffbord
bemålat. Bredd: 101 cm. Djup: 105 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:40:30
5/6 12:43:07
150 kr
6/6 18:31:58